.
.
.

اخبار

تقدیر از فرمانده یگان حفاظت سازمان انرژی اتمی ایران همزمان با روز نیروی انتظامی

1399/7/14 دوشنبه

.
به مناسبت سیزدهم مهرماه، روز نیروی انتظامی از فرمانده یگان حفاظت سازمان انرژی اتمی ایران تقدیر به عمل آمد.
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی حوزه ریاست پژوهشگاه، دردیداری که معاون پشتیبانی و مدیریت منابع و همکاران حوزه ریاست و روابط عمومی پژوهشگاه با فرمانده یگان حفاظت سازمان داشتند به نمایندگی از معاون سازمان و رئیس پژوهشگاه از زحمات و تلاشهای فرمانده و همکاران مجموعه یگان قدردانی شد.
معاون پشتیبانی و مدیریت منابع پژوهشگاه ضمن تأکید بر تأمین امنیت، تحکیم نظم و اجرای قانون و عدالت به عنوان مهم ترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی و سیاسی کشور گفت: به طور حتم بخش عمده این وظیفة مهم برعهده نیروهای انتظامی و حفاظت فیزیکی بوده و این موضوع تنها با تلاش شبانه روزی پرسنل خدوم این حوزه امکان پذیر است.
وی با ارج نهادن به همکاری و تعامل خوب پرسنل یگان حفاظت مستقر در سازمان و تلاش ارزنده آنها در ایجاد و تأمین امنیت آن افزود: هم‏بستگى و آرامش موجود در مجموعه، حاصل وجود نظام مدیریتی حاکم است و یگان حفاظت موفق شده است با این نظام، مرتبط شده و اعتماد مجموعه را به خود جلب کند.
در این نشست صمیمی فرمانده یگان نیز با گرامی داشت این روز نظم حاکم را نتیجه جهاد و تلاش شبانه روزی همه نیروهای مخلص یگان حفاظت و نیروهای امنیتی سازمان دانست که با ازجان گذشتگی خود موجبات رضایت کارکنان و به تبع آن حضرت حق را فراهم نموده اند.
شایان ذکر است روز سیزدهم مهر به عنوان روز نیروی انتظامی از سال 1378 و با درخواست داده شده از سوی فرماندهی ناجا و تصویب مقام معظم رهبری نامگذاری شده است که امسال به دلیل تقارن این روز با ایام اربعین حسینی و خدمتگزاری عاشقانة ناجا به محضر اهل بیت پیامبر و شیفتگان ائمه علیهم السلام، مقرر شده مراسم هفته ناجا از ۲۷ مهرماه تا ۲ آبان ماه با شکوه هرچه بیشتر برگزار شود.
 
نسخه قابل چاپ

تمام حقوق وب سایت متعلق به پژوهشگاه علوم فنون هسته ای می باشد.

login