.
.
.

اخبار

همه مطالبات بازنشستگان سال 98 پرداخت شد.

1399/8/27 سه‌شنبه

.
مدیر برنامه ریزی، بودجه و ارزیابی عملکرد پژوهشگاه علوم و فنون ‌هسته‌ای:
همه مطالبات بازنشستگان سال 98 پرداخت شد.
 
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی حوزه ریاست پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای با پیگیری‌های انجام شده از سازمان برنامه و بودجه، همه مطالبات بازنشستگان سال 98 پژوهشگاه از جمله پاداش پایان‌خدمت آن‌ها پرداخت شد. مدیر برنامه‌ریزی، بودجه و ارزیابی عملکرد پژوهشگاه با اعلام این خبر گفت: بازنشستگان در اهداف و ماموریت‌های پژوهشگاه از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند از این رو پرداخت به موقع مطالبات آنها بسیار مورد تاکید رییس پژوهشگاه است.
وی افزود: ما هر سال سعی می‌کنیم با پیگیری‌هایی که از سازمان برنامه و بودجه انجام می دهیم، مطالبات بازنشستگان شامل پاداش پایان خدمت، ذخیره مرخصی و ... را به موقع پرداخت کنیم زیرا این افراد به دلیل شتاب تورم موجود،با کاهش ارزش ریالی مطالبات مواجه هستند و مایل می باشند که زودتر و به نحو احسن از مبالغ پاداش بازنشستگی خود استفاده کنند.
مدیر برنامه‌ریزی، بودجه و ارزیابی عملکرد همچنین با اشاره به پرداخت ذخیره مرخصی این بازنشستگان در اسرع وقت اظهار کرد: امسال 96 نفر بازنشسته داشتیم که پرداخت به موقع مطالبات آنها باعث ایجاد امنیت خاطر برای افرادی که در شرف بازنشستگی هستند شده است که اطمینان داشته باشند همه مطالباتشان در اسرع وقت پرداخت می شود.
ایشان در پایان خاطر نشان کردند: با توجه به اینکه بخشی از درخواست‌های رسیده برای بازنشستگی در سال جاری مرتبط با استفاده از قانون حق اشعه است، در تلاش هستیم جهت تسهیل و مساعدت هرچه بیشتری به درخواست همکاران عزیز در این زمینه، مشکلات ریشه‌ای و بنیادی را برای تامین اعتبار از طریق مراجع ذی‌ربط حل و فصل نماییم.

 
نسخه قابل چاپ

تمام حقوق وب سایت متعلق به پژوهشگاه علوم فنون هسته ای می باشد.

login